Hoofdmenu
 Home
 Nieuws
 Recensies
 Dancereports
 Winnen
 Forum
 Links

Laatste nieuws
FORMAT met de Hey en Kadar
Pressure: de beste house in Haarlem
We are Connected geeft bruisend slotakkoord na Dancefair
Welcome To The Future Birthday Bash met Matthias Tanzmann
We all love 80’s & 90’s - Effenaar, Eindhoven
We all love 80’s & 90’s, zaterdag 3 maart
Serge Devant unveils stunning new video for 'On Your Own'
Dimitri Vegas & Like Mike to support Steve Aoki and Datsik on Deadmeat Tour
Rauw gaat vanaf februari het avontuur aan.
Get In's roster of outstanding talent dominates the 2012 IDMA’s
Sonic Acts 23 t/m 26 februari: volledige programma online en meer
klinch in februari
Escape in februari: Let the music control your mind!
Na Azari & III is het feest: Tom Trago's Night Voyage
Het Foute Feest - Winkel van Sinkel, Utrecht
Get in! sign Swedish wonder duo Cazzette!
Stekker Stamppot Festival maakt winter smakelijk, warm en draaglijk
Eerste namen Drift festival en 24 uur earlybird
Soulzanger zet zich in voor open mic night
Amsterdam Open Air The Weekender - zaterdag 26 en zondag 27 mei 2012

Inloggen
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?
No account yet? Create one

Tuesday, 07 February 2012
Home arrow Nieuws arrow Laatste nieuws arrow Hellbound - The Empire Strikes Back
Hellbound - The Empire Strikes Back   Print 
Tuesday, 20 July 2010
HellboundOp 24 juni 1995 vond de eerste editie van Hellbound plaats in de dan al bijna legendarische Hemkade in Zaandam, waar dit luidruchtige concept ruim acht jaar lang als een beest huisgehouden heeft.

Op 27 november 2010 - ruim 15 jaar na de eerste editie - keert het concept weer terug naar haar roots aan de Hemkade met ‘Hellbound – The Empire Strikes Back’; Een beestachtig feest waar alle facetten van de Hardcore van toen tot nu aan bod komen.
 
Door de jaren heen scoorde Hellbound in de Hemkade - en na de eeuwwisseling in de roemruchte Amsterdamse Borchlandhal - hoge ogen met thema’s als ‘Hard as Hell’, ‘The Darkside’, ‘Assassins’, ‘ Gabberland’ en ‘Global Hardcore Fest’. Met name ‘Queensday 2004’ in de Borchlandhal staat bij velen nog als een heipaal in het partyheugen en wordt tot op de dag van vandaag aangemerkt als één van de beste Hardcore feesten ooit. In 2009 valt het doek voor de Borchlandhal als deze op jammerlijke wijze van de Nederlandse partykaart geschrapt wordt, maar Multigroove laat zich niet zomaar uit het veld slaan; Begin 2010 slaat het vermaarde concept dan ook genadeloos terug met een spijkerharde editie in het Groningse sportcentrum Kardinge.
 
De komende tijd zal duidelijk worden op welke wijze de terugkeer van Hellbound in de Hemkade wordt ingevuld, maar reken maar dat dit gepaard gaat met het vertrouwde loepzuivere, beukende geluid, brute aankleding en een rauwe, duistere line-up waar je het koude zweet van uitbreekt.
 
20 jaar Multigroove
In 2011 staat het 20-jarig jubileum van Multigroove op het programma, wat uiteraard alles behalve ongemerkt voorbij zal gaan. Hou de Multigroove website en social media dus in de gaten voor de laatste updates en dikke acties en feesten!
 
Meer info:
www.multigroove.nl
 
Of sluit je aan bij de Multigroove communities:
www.myspace.com/multigroove
www.multigroove.hyves.nl
www.facebook.com/multigroove
www.twitter.com/multigroove


: Home :: Nieuws :: Recensies :: Dancereports :: Winnen :: Forum :: Contact :: Links :